توضیحات پروژه

درب اتوماتیک کشویی

امروزه در عصر حاظر سازندگان و مغازه داران به دنبال طراحی خوب و در حین حال پر نور مد نظر دارند . به همین دلیل استفاده از شیشه های سکوریت برای این دسته از مصرف کنندگان و طرفداران شیشه های سکوریت بسیار مناسب و کم هزینه میباشد .

شیشه های سکوریت برای استفاده در ویترین یا نمای مغازه تنوع زیادی دارد از جمله از این شیشه ها به شیشه سفید اشاره کرد که در بین مصرف کنندگان از طرفداران زیادی برخوردار است .

یکی از ذهنیت های که برای مصرف کنندگان و سازندگان شیشه سکوریت ایجاد شده این است که در براورد های قیمتی برای اجرای پروژه های شیشه سکوریت  قیمت اصلی یا همان بار سنگین هزینه ها فقط شیشه هست ، این یک ذهنیت اشتباه هست . در پروژه ها به کررات دیده شده که بعضا با انتخاب های یراق آلات و نوع نصب و…. هزینه های اصلی شیشه نبوده ولی شیشه همیشه بخش اصلی هزینه بوده و هست .

درب اتوماتیک کشویی

قیمت شیشه مغازه به عوامل زیادی بستگی دارد مانند:

شیشه سکوریت: این محصول که بحث اصلی استفاده را دارد و نوع و رنگ و ضخامت آن برای استفاده در فروشگاه ها در افزایش و کاهش قیمت تاثیر مستقیم دارد .

یراق آلات شیشه سکوریت : یراق آلات شیشه سکوریت در انتخاب مشتریان توجه ویژه ای میشود و بخش دوم هزینه ها را یدک میکشد . یراق آلات شیشه سکوریت انواع مختلفی دارد که از نوع خارجی یا وارداتی دارد

محل نصب : نصب شیشه در فاصله های مکانی ا زتولید به مصرف و همینطور در ارتفاع بودن محل نصب باعث افزایش و کاهش قیمت میشود. و همینطور عرض و ارتفاع شیشه سکوریت برای نصب نقش بسیار مهمی دارد .