کرکره برقی

امروزه جهت استفاده از کرکره برقی از تیغه کرکره آلومینیوم استفاده می شود به این دلیل که تیغه کرکره اتوماتیک از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم ساخته شده است و دارای دوام بیشترو هنگام چرخش سر و صدای کمتری را از کرکره برقی شاهد باشیم. رایج ترین نوع تیغه کرکره اتوماتیک آلومینیوم تیغه ۸۰ یک پل است ، ولی جهت کرکره برقی مغازه و فروشگاه هایی با عرض و ارتفاع خیلی زیاد ( مثلاً عرض ۶٫۵ متر و ارتفاع ۴٫۵ متر و بیشتر ) بهتر است از تیغه ۱۰۰ دوپل استفاده شود.
جهت هماهنگی کرکره برقی ساختمان با نمای کلی فروشگاه می توان از کرکره با رنگ های غیر سفید و یا کرکره برقی بصورت ترکیبی از کرکره برقی آلومینیوم و تیغه کرکره برقی پانچ و یا ترکیب تیغه کرکره آلومینیوم و تیغه کرکره پلی کربن شفاف استفاده نمود . همچنین جهت مغازه هایی که امنیت در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز است در هنگام شب داخل مغازه دیده شود ( مانند بانک ها ، صرافی ها ، طلا فروشی ها ، فرش فروشی ها و … ) می توان از کرکره برقی با تیغه کرکره پلی کربن شفاف استفاده نمود.

انواع تیغه های کرکره برقی

کرکره برقی

تیغه کرکره برقی گالوانیزه نوعی تیغه کرکره است که از روش خم کردن ورق گالوانیزه توسط دستگاه
نورد تولید می شود . در فضای خالی بین دو تیغه از نوعی فوم استفاده می شود . این فوم توسط
دستگاه در داخل تیغه تزریق می شود . امکان رنگ بندی این تیغه کرکره فراهم می باشد و معمولا
از رنگ های سفید ، زرد و نارنجی استفاده می شود . تیغه کرکره های اتوماتیک گالوانیزه از کیفیت ها
متفاوتی برخوردار است و بسته به برند سازنده قیمت و کیفیت آن تغییر می کند .

تیغه کرکره برقی

کرکره برقی نوعی از کرکره می باشد که به وسیله موتور و با استفاده از قدرت برق عمل کرده و در محور عمودی بالا و پایین می رود.

چه کسانی از کرکره اتوماتیک استفاده می کنند؟

از کرکره اتوماتیک در اماکنی مانند فروشگاه ها، مغازه ها، مجتمع های مسکونی ، ویلاهای شخصی و پارکینگ ها استفاده می شود. اگر شما میخواهید محیط کار یا زندگیتان علاوه بر زیبایی ، در برابر صدا ، حرارت ، گرد و غبار و رطوبت عایق بوده و از لحاظ ایمنی نیز دارای امنیت باشید کرکره های برقی پیشنهاد ما به شماست

تیغه گالوانیزه نوعی تیغه کرکره است که از روش خم کردن ورق گالوانیزه توسط دستگاه
نورد تولید می شود . در فضای خالی بین دو تیغه از نوعی فوم استفاده می شود . این فوم توسط
دستگاه در داخل تیغه تزریق می شود . امکان رنگ بندی این تیغه کرکره فراهم می باشد و معمولا
از رنگ های سفید ، زرد و نارنجی استفاده می شود . تیغه کرکره های برقی گالوانیزه از کیفیت ها
متفاوتی برخوردار است و بسته به برند سازنده و قیمت کرکره برقی و کیفیت آن تغییر می کند .

این تیغه ها معمولاً جهت اماکنی نظیر بانکها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد . این کرکره برقی ها علاوه بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV ، در مقایسه با سایر کرکره های برقی بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت و خرابکاری را دارا و انواع مختلف آن دارای تائیدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی می باشد . با توجه به اینکه هر متر مربع از کرکره برقی شفاف حدوداً ۱۱ کیلوگرم وزن دارد ، توصیه می شود این تیغه ها بهمراه موتور ساید مورد استفاده قرار گیرند . قیمت کرکره برقی این تیغه ها نسبت به تیغه های دیگر گرانتر میباشد.

انواع موتور کرکره برقی

کرکره اتوماتیک

نویز کم و قابلیت نصب بسیار آسان دارای خلاص کن زنجیری جهت استفاده دستی ،دارای منبع برق اضطراری و برد شارژ بسیار پیشرفته جهت استفاده در زمان قطع برق با قابلیت 30 بار باز و بسته شدن می باشد.یراق آلت موتور شامل UPS (برق اضطراری)،اندکپ و یاتاقان،هرزگرد،صفحه پلیت های موتور به همراه زنجیر و سکتور گاو صندوقی، کلید UpوDown،گیرنده و دو عدد ریموت می باشد.

موتورهای ساید 24V ، DC با توان مصرفی بسیار پائین :
موتور ساید300
موتور ساید 500
موتور ساید 600
موتور ساید 800

موتورهای ساید AC220 با توان مصرفی بسیار پائین می باشد:
موتور ساید300
موتور ساید 500
موتور ساید 800
موتور ساید 1500

موتورهای توبولار قطر 45mm جهت پنجره تا ابعاد 8 مترمربع دارای رنج های 20nm،30nm،40nm،50nm،60nm و توان کششی 30 کیلو، 40 کیلو، 50 کیلو و60 کیلو دارای استانداردهای جهانی CE حمایت از مصرف کننده و استاندارد های TUVوROHS دارای گارانتی 18 ماهه شفت مورد استفاده برای موتور های 45m از نوع هشت ضلعی با قطر خارجی 60mm می باشد .

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی